FURNITURE / Misc. Furniture / Dressing table 12901476
*
nr 1290 1476
DRESSING TABLE
1950s. Length: 80, 5 cm. Width: 41 cm, height: 108 cm,
1950-tal. Bredd: 80,5 cm. Djup: 41 cm. Höjd: 108 cm
Estimate:
800
Sold:
SEK 500
Auction date:
Monday November 18 2019
at 18:26:31
- Bid history
Time
Bidder
Bid
11/11 18:03:27
1
400 kr
18/11 18:08:25
1
Vinnande bud
18/11 18:20:34
2
350 kr
18/11 18:20:35
1
400 kr (Robot)
18/11 18:21:32
2
450 kr
18/11 18:21:32
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 18
Retro
På vår populära retroauktion samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekselius, H ...
Read more about Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: möbler sminkbord toalettbord toalettebord toilettbord toilettebord
-
9278 VALET STAND
wood. Height: 97 cm,
Auction ends
this Monday
27 maj at 20:59
-
9073 BEDSIDE TABLES
one pair, benställning i krom, två glasskivor, dia..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 20:51
*
DRESSING TABLE
Läs om budbetjänten
Read more about Retro
nr 1290 1476
DRESSING TABLE
1950s. Length: 80, 5 cm. Width: 41 cm, height: 108 cm,
1950-tal. Bredd: 80,5 cm. Djup: 41 cm. Höjd: 108 cm
Estimate: | 800 |
---|---|
Sold: | SEK 500 |
Auction date: |
Monday November 18 2019 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
11/11 18:03:27 | 1 | 400 kr |
18/11 18:08:25 | 1 | Vinnande bud |
18/11 18:20:34 | 2 | 350 kr |
18/11 18:20:35 | 1 | 400 kr (Robot) |
18/11 18:21:32 | 2 | 450 kr |
18/11 18:21:32 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 18
Retro
På vår populära retroauktion samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekselius, H ...Read more about Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: möbler sminkbord toalettbord toalettebord toilettbord toilettebord
-
9278 VALET STAND
wood. Height: 97 cm,
Auction ends
this Monday
27 maj at 20:59 -
9073 BEDSIDE TABLES
one pair, benställning i krom, två glasskivor, dia..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 20:51